Raporty z meczów

Andaluzja PŚ 3:1 Silesia Miechowice

Przegrywamy dość ciężki mecz z Andaluzją wynikiem 3:1. Bramkę dla Silesii strzelił Szymon Malik z rzutu wolnego. Pochwała należy się naszemu bramkarzowi, który obronił jeden z dwóch rzutów karnych przeciwnika. Miejmy nadzieję, że kolejne mecze przyniosą lepsze rezultaty.

TS Szombierki Bytom 1:1 KS Silesia Miechowice

Po dość słabym meczu w wykonaniu naszej drużyny mecz zakończył się remisem 1:1. Bramka na prowadzenie dla Silesii padła w pierwszej połowie po samobóju gracza Szombierek Bytom z rzutu rożnego.

Silesia Miechowice 8:0 UKS Sokół Zbrosławice

Silesia vs Sokół

Pierwszy mecz ligowy rozegrany 1.05.2022r. z Sokołem Zbrosławice Silesia wygrywa 8:0. Po wielu sytuacjach 8 piłek trafiło do siatki przeciwnika. Bramki strzelali: Strejcher- 3, Kapinos- 2, Piecka-1, Zieliński- 1 oraz jeden samobój po rzucie rożnym.

Silesia Miechowice 7:1 Sparta Zabrze

Silesia vs Sparta

Prawdopodobnie już ostatni mecz sparingowy przed ligą rozegrany 14 marca 2022r. mecz ze Spartą Zabrze zakończył się wynikiem 7:1 dla Silesii. Bramki strzelili: Kapinos- 3, Streicher- 3 oraz Piecka- 1. Dziękujemy Arturowi Szindlerowi za sędziowanie oraz kibicom za obecność. #AveSilesia

Silesia Miechowice 1:1 Carbo Gliwice

Rozegrany 7 marca 2022r. mecz z Carbo Gliwice grającym w III lidze wojewódzkiej zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla Silesii na prowadzenie strzelił Paweł Streicher po asyscie Szymona Gondka (bramkarza). Do przerwy Silesia straciłą bramkę na wyrównanie. Dziękujemy kibicom za obecność, oraz sędziemu Arturowi Szindlerowi za sprawiedliwe sędziowanie.